• nl
    • en
    • de

Ons team

Ons team bestaat uit zo’n 250 collega’s die allemaal vanuit een eigen specialisme inhoud geven aan de dienstverlening van vb&t. Samen helpen wij onze klanten verder. Ieder op zijn of haar eigen wijze, vanuit eigen kracht en authenticiteit. Wij geloven immers in de kracht van het individu én van het team. Wij geloven in samen. Samen met collega’s, partners en ú.

ZOEKEN

Results for VvE diensten
Andy Verhoeven
VvE manager
a.verhoeven@vbtgroep.nl
Andy Verhoeven
VvE manager
Anita Vaags – Bank
VvE manager
a.vaags@vbtgroep.nl
Anita Vaags – Bank
VvE manager
Anne-Will Haerkens
VvE manager
a.w.haerkens@vbtgroep.nl
Anne-Will Haerkens
VvE manager
Anton van Rooijen
Teamleider VvE Diensten
a.van.rooijen@vbtgroep.nl
Anton van Rooijen
Teamleider VvE Diensten
Bjorn Semmekrot
VvE manager
b.semmekrot@vbtgroep.nl
Bjorn Semmekrot
VvE manager
Danny Berenbak
VvE manager
d.berenbak@vbtgroep.nl
Danny Berenbak
VvE manager
Danny Maussen
VvE Manager
d.maussen@vbtgroep.nl
Danny Maussen
VvE Manager
Dennis Hodiamont
VvE manager
d.hodiamont@vbtgroep.nl
Dennis Hodiamont
VvE manager
Erik Hermsen
Teamleider VvE Diensten
e.hermsen@vbtgroep.nl
Erik Hermsen
Teamleider VvE Diensten
Frank Vullings Lenssen
Technisch manager
f.vullingslenssen@vbtgroep.nl
Frank Vullings Lenssen
Technisch manager
Frieda van Ginkel
VvE manager
f.van.ginkel@vbtgroep.nl
Frieda van Ginkel
VvE manager
Gea Vrijsen-van der Weerd
VvE manager
g.vrijsen@vbtgroep.nl
Gea Vrijsen-van der Weerd
VvE manager
Geerten Koolen
Teamleider VvE diensten
g.koolen@vbtgroep.nl
Geerten Koolen
Teamleider VvE diensten
Hans van de Ven
Directeur VvE diensten
h.van.de.ven@vbtgroep.nl
Hans van de Ven
Directeur VvE diensten
Herman Hoftiezer
VvE manager
h.hoftiezer@vbtgroep.nl
Herman Hoftiezer
VvE manager
Inkie Weijman
VvE manager
i.weijman@vbtgroep.nl
Inkie Weijman
VvE manager
Jacco Philippo
Locatiemanager Hartje Eindhoven
j.philippo@vbtgroep.nl
Jacco Philippo
Locatiemanager Hartje Eindhoven
Jan Jeroen Kreuzen
VvE manager
j.kreuzen@vbtgroep.nl
Jan Jeroen Kreuzen
VvE manager
Jan Thoonen
Teamleider verzekeringen
j.thoonen@vbtgroep.nl
Jan Thoonen
Teamleider verzekeringen
Janneke Aben
VvE manager
j.aben@vbtgroep.nl
Janneke Aben
VvE manager
Jessica Schilderink
VvE manager
j.schilderink@vbtgroep.nl
Jessica Schilderink
VvE manager
Joep Goethart
Adviseur opstart VvE
j.goethart@vbtgroep.nl
Joep Goethart
Adviseur opstart VvE
John van Winden
Manager back office
j.van.winden@vbtgroep.nl
John van Winden
Manager back office
Johnny van Duiven
VvE Manager
j.van.duiven@vbtgroep.nl
Johnny van Duiven
VvE Manager
Jolein van Arkel
VvE manager
j.van.arkel@vbtgroep.nl
Jolein van Arkel
VvE manager
Joost Driehuizen
Directeur VvE Diensten
j.driehuizen@vbtgroep.nl
Joost Driehuizen
Directeur VvE Diensten
Joran Vergeer
Teamleider VvE Diensten
j.vergeer@vbtgroep.nl
Joran Vergeer
Teamleider VvE Diensten
Jorge Ackermans
Technisch manager
j.ackermans@vbtgroep.nl
Jorge Ackermans
Technisch manager
Kayleigh Bandsma
Junior projectleider
k.bandsma@vbtgroep.nl
Kayleigh Bandsma
Junior projectleider
Kitty van Breukelen
VvE manager
k.van.breukelen@vbtgroep.nl
Kitty van Breukelen
VvE manager
Koen Bergmans
Financieel manager VvE diensten
k.bergmans@vbtgroep.nl
Koen Bergmans
Financieel manager VvE diensten
Lars Versluijs
VvE manager
l.versluijs@vbtgroep.nl
Lars Versluijs
VvE manager
Leo van Deventer
Technisch manager
l.van.deventer@vbtgroep.nl
Leo van Deventer
Technisch manager
Lisanne Klijn
VvE manager
l.klijn@vbtgroep.nl
Lisanne Klijn
VvE manager
Marcel de Bree
Technisch manager
m.de.bree@vbtgroep.nl
Marcel de Bree
Technisch manager
Marcel ten Brinke
Teamleider Financiële Administratie
m.ten.brinke@vbtgroep.nl
Marcel ten Brinke
Teamleider Financiële Administratie
Michael Scharff
VvE manager
m.scharff@vbtgroep.nl
Michael Scharff
VvE manager
Michel Hogeling
VvE manager
m.hogeling@vbtgroep.nl
Michel Hogeling
VvE manager
Niels de Groot
VvE manager
n.de.groot@vbtgroep.nl
Niels de Groot
VvE manager
Nikki Helmer
Teamleider VvE diensten
n.helmer@vbtgroep.nl
Nikki Helmer
Teamleider VvE diensten
Pauline ter Horst
Accountmanager SLIM BEHEER
p.ter.horst@vbtgroep.nl
Pauline ter Horst
Accountmanager SLIM BEHEER
Pierre Koreneef
Technisch manager
p.koreneef@vbtgroep.nl
Pierre Koreneef
Technisch manager
Pim Pastoor
VvE Manager
p.pastoor@vbtgroep.nl
Pim Pastoor
VvE Manager
Pim van der Hoop
VvE Manager
p.van.der.hoop@vbtgroep.nl
Pim van der Hoop
VvE Manager
Remco Schrijver
Technisch manager
r.schrijver@vbtgroep.nl
Remco Schrijver
Technisch manager
Roberto Frederiks
Teamleider Financiële Administratie
r.frederiks@vbtgroep.nl
Roberto Frederiks
Teamleider Financiële Administratie
Ruben Stapelbroek
Teamleider VvE diensten
r.stapelbroek@vbtgroep.nl
Ruben Stapelbroek
Teamleider VvE diensten
Sanne Bankers
VvE manager
s.bankers@vbtgroep.nl
Sanne Bankers
VvE manager
Sanne Feron
VvE manager
s.feron@vbtgroep.nl
Sanne Feron
VvE manager
Sjoerd Coenen
Technisch adviseur
s.coenen@vbtgroep.nl
Sjoerd Coenen
Technisch adviseur
Stefan Pater
Teamleider VvE Diensten
s.pater@vbtgroep.nl
Stefan Pater
Teamleider VvE Diensten
Tanja Storms
VvE Manager
t.storms@vbtgroep.nl
Tanja Storms
VvE Manager
Tim Lindeman
VvE manager
t.lindeman@vbtgroep.nl
Tim Lindeman
VvE manager
Veronique Bergervoet
Teamleider VvE diensten
v.bergervoet@vbtgroep.nl
Veronique Bergervoet
Teamleider VvE diensten
Willem Bos
VvE Manager
w.bos@vbtgroep.nl
Willem Bos
VvE Manager

Waarmee kunnen we u helpen?

Vul het contactformulier in op onze contactpagina en onze mensen zullen
zo spoedig mogelijk uw vraag beantwoorden.